Stalo teniso turnyras, skirtas kovo 11 d. paminėti

Sporto centras kartu su STK “Sidabra” surengė stalo teniso turnyrą Lietuvos svarbiai datai Kovo 11-ajai paminėti.

Sporto centras kartu su STK “Sidabra” surengė stalo teniso turnyrą Lietuvos svarbiai datai Kovo 11-ajai paminėti. Tarp 18 dalyvių, vyrų grupėje labai gerai pasirodė penktokas Marijus Jučinskas, kuris ir iškovojo pirmąją vietą. Jam pralaimėję patyrę klubo žaidėjai Julius Rimkevičius ir Gintautas Stasiulis užėmė atitinkamai antrąją ir trečiąją vietas. Moterų grupėje sau lygiaverčių varžovių neturėjo mūsų mažoji žvaigždutė Simona Rimkevičiūtė, tad jai ir atiteko nugalėtojos laurai. Antrąją vietą iškovojo Rugilė Ulpytė, o trečiąją – Rusnė Paulauskaitė.

Šventinę dieną papuošė surengtas superfinalas tarp abiejų nugalėtojų. Visi buvę varžybose žavėjosi jaunųjų M. Jučinsko ir S. Rimkevičiūtės meistrišku žaidimu. Po atkaklios įtemptos dvikovos pergalę minimalia pasekme 3:2 „išplėšė“ Marijus lemiamame penktame sete padaręs mažiau klaidų.

Nuotraukoje turnyro nugalėtojai (iš kairės): Rusnė Paulauskaitė, Rugilė Ulpytė, Simona Rimkevičiūtė, Gintautas Stasiulis, Marijus Jučinskas ir Julius Rimkevičius