Stalo teniso naujienos

Širvintose pelnytas kelialapis į superfinalą

Lapkričio 20 d. Širvintose vyko Lietuvos rajonų Jaunių (2000 m.g.) stalo teniso komandų pirmenybės.

Mūsų rajono Sporto centro komanda, kurios sudėtyje žaidė Simona Rimkevičiūtė, Laura Samulionytė, Karolina Ponelytė ir Justina Druktenytė pasirodė šauniai, – jos iškovojo IV-tą vietą ir kelialapį į superfinalą, kuriame joniškietės varžysis dar ir su penkių didžiųjų miestų komandomis. Jos dabar savo pogrupyje iškovojo dvi svarias pergales prieš Jonavos ir Lazdijų atstoves vienoda pasekme 3:1 ir tokia pat pasekme nusileido Šilalės atstovėms bei užėmė II-ają vietą. Deja, finalinėje ketveriukėje mes pralaimėjome Akmenei ir Vilkaviškiui vienoda pasekme 1:3 ir likome ketvirti.

Finišavo rajono stalo teniso asmeninės pirmenybės

Lapkričio 21 d. „Saulės“ mokyklos sporto salėje vyko Rajono stalo teniso asmeninės pirmenybės.

Jose dalyvavo 16 vyrų ir 10 moterų iš Joniškio ir Skaistgirio. Kovos buvo pakankamai atkaklios ir nenuspėjamos. Veteranus “ant menčių” guldė jaunieji sporto centro auklėtiniai. Tik vyrų vienete ir mišriame dvejete brozos medalius iškovojo solidžią patirtį turintys žaidėjai – treneris R.Rranckaitis ir entuziastas skaistgirietis V.Borisas. Vienintelė Justina Rimkevičiūtė iš “Aušros” gimnazijos nesutiko rimtesnio pasipriešinimo ir ji pelnė tris aukso medalius bei tapo šių metų absoliučia rajono čempione. Pagirtinai sužaidė “Saulės” moksleivė L.Samulionytė, kuri asmeninėse varžybose įveikė labiau patyrusią skaistgirietę G.Končiūtę ir pirmąjį savo gyvenime čempionato bronzos medalį pasidovanojo sau, priešininkę nustumdama į IV-tąją vietą. Suprantama, visi laukė vyrų finalinės dvikovos tarp lygiaverčių varžovų R.Franckaičio ir R.Indrišiūno. Jų dvikova buvo įdomi ir permaininga. Vis tik po labai atkaklios kovos minimaliu santykiu 3:2 nugalėtoju tapo ŽŪM moksleivis Ričardas Indrišiūnas.

Iš Latvijos parvežti du prizai

Lapkričio 22 d. Tarptautinis tradicinis stalo teniso turnyras vyko Alojos mieste Jame varžėsi 48 žaidėjai iš Estijos, Latvijos ir Lietuvos.

Geriausiai pasirodė Romualdas Franckaitis j., kuris užėmė IV-ąją vietą ir buvo apdovanotas geriausio – jauniausio žaidėjo prizu. Savo pogrupyje jis tarp 6 varžovų užėmė pirmąją vietą, įveikęs juos visus. Tačiau finaliniame 16-uke po pirmų dviejų laimėtų susitikimų jau pusfinalyje teko patirti nesekmę rezultatu 2:3 prieš rygietį Andrejų .Čemirtaną. Paskui kova dėl III-ios vietos su latvių AL žaidėju Reiniu Kasparans nesusiklostė sėkmingai taip pat, tad beliko galimybė pasidžiaugti tik IV-ąją vieta.

Justina Rimkevičiūtė šiame mišriame turnyre kovojo pagirtinai, nes ji kovodama dar ir su vyrais užėmė X-tą vietą ir ji buvo apdovanota geriausiai pasirodžiusios tarp moterų prizu. Treneriui R.Franckaičiui atiteko 23-ioji, o jo jaunajam auklėtiniui Marijui Jučinskui – 24-oji vietos.