Jaunučių čempionatas

Kovo 13 d. Vilniuje vyko Jaunučių čempionatas, kuriame dalyvavo dvi Joniškio sporto centro stalo tenisininkės Rugilė Ulpytė, kuri tarp 32 varžovių iškovojo 16-tą vietą, o Greta Bosych 24-tą. Mergaičių dvejetų rungtyje pačiame pirmame susitikime joniškietės privalėjo kovoti su būsimomis čempionėmis vilnietėmis Lukrecija Juchnaite ir Gabija Abaravičiūte. Deja, prisiėjo pripažinti varžovių pranašumą po trijų setų kovos.

Nuotraukoje (iš kairės): mokytojas Romualdas Franckaitis, Greta Bosych, Rugilė Ulpytė

LSTA I lyga Moterys

Kovo 21 d. Vilniuje vyko LSTA I-os lygos tarp moterų komandų II turas, kuriame žaidė dvi Joniškio. „Sidabros“ garbę gynė Rugilė Ulpytė ir Greta Bosych, o Sporto centro – Gabrielė Augustytė ir Vaida Rudytė. Suprantama, kad be treniruočių kažko ypatingo negali laimėti. To pasėkoje, mūsų abi komandos pralaimėjo po du susitikimus Vilniaus SM „Tauras“ – 2 ir „Tauras“ – 3 komandoms.

Lietuvos rajonų jaunimo pirmenybės

Kovo 24 d. Mažeikiuose buvo surengtos rajonų jaunimo pirmenybės dėl atrankos į Lietuvos jaunimo čempionatą. Tarp 14 merginų Rugilė Ulpytė iškovojo pakankamai aukštą VIII-tą vietą, o Greta Bosych XII-tą. Tarp 27 vaikinų mūsų atstovai – Emilijus Simonaitis, Justas Jakutonis ir Dovydas Kušleika. Jiems pasipriešinti kiek vyresniems varžovams nepavyko, nes jie savo žaidimus užbaigė pogrupiuose ir į finalinį 16-tuką nepateko.

Nuotraukoje (iš kairės): Dovydas Kušleika, Emilijus Simonaitis, Justas Jakutonis, Romualdas Franckaitis, Greta Bosych, Rugilė Ulpytė