Joniškio sporto centro auklėtiniai dalyvavo Vilniuje vykusiame šotokan karatė turnyre. Iš 15 karatė organizacijų susirinko nemažas kovotojų būrys. Įvyko daugiau nei 450 startų. Konkurencija jautėsi didelė. Puikiai kata rungtyje pasirodė Vytenis Lukšas, laimėjęs 4 kovas pateko į finalą ir tapo rungties nugalėtoju. Nuo jo neatsiliko ir Nojus Katinas, jis kumitė rungtyje laimėjo 1 vietą, kata rungtyje 3 vietą. Majus Mizgiris pademonstravęs karatė judesių tikslumą, greitį ir koncentraciją, kata rungtyje iškovojo 2 vietą. Goda Lukšaitė kata rungtyje pasiekė 2 vietą, zuki rungtyje – 3 vietą. Aris Mizgiris zuki rungtyje dalijosi 5-8 vietomis. Nojui Jaruliui burtai lėmė, kad išėjo kovoti prieš rungties čempioną. Tai nors Nojus ir pirmas iškovojo tašką, bet rungties pabaigoje turėjo pripažinti varžovo pranašumą, ir pralaimėjo 1:2 rezultatu. Pijus Adomaitis visą kovą atkakliai persekiojo, atakavo varžovą, bet paskutinėse sekundėse praleido smūgį ir pralaimėjo kovą.

Nuotraukoje Joniškio sporto centro sportininkai. (Pirma eilė, iš kairės): Ąžuolas Smirnovas, Aris Mizgiris ir Goda Lukšaitė. (Antra eilė, iš kairės): Nojus Jarulis, Majus Mizgiris, Lukšas Vytenis, Pijus Adomaitis.