Joniškio sporto centro karate grupės auklėtiniai dalyvavo Vilniuje vykusiame šotokan karatė turnyre. Iš 14-os karatė organizacijų susirinko nemažas kovotojų būrys. Dalyvavo daugiau nei 300 sportininkų. Konkurencija jautėsi didelė. Bendrai iškovojome 11 medalių. Solidžiai kata rungtyje pasirodė Vytenis Lukšas (14 m.). Tarp 13-os sportininkų, 14-16 metų amžiaus grupėje, Vytenis iškovojo bronzos medalį. Kumitė rungtyje iki prizinės vietos pritrūko laimėti vieną kovą. Virtuoziškas kovas pademonstravęs Nojus Jarulis (15 m.) tarp 15-os stiprių kovotojų kumitė rungtyje  iškovojo 3 vietą.  Nojus Katinas(15 m.) kovojo ryžtingai, bet medalių nepasiekė. Pirmą kartą varžybose dalyvavusi Akvilina Dailidytė (11 m.)  sumo rungtyje iškovojo 1 vietą, kata, zuki ir kumitė rungtyse – 3 vietas. Goda Lukšaitė (10 m.) kata ir kumitė rungtyse iškovojo 3-ias vietas. Joris Aleksandravičius (8 m.) ir Aras Brazauskas (8 m.) kata rungtyje iškovojo 3-ias vietas, ir Luka Čereška (8 m.) įveikusi savo baimes kumitė rungtyje užėmė 3-ią vietą.

Nuotraukoje: Joniškio sporto centro grupė su karatė mokytoju Gintaru Meliniu.