Nuo pat 1995 m., jau 25 kartą nepertraukiamai antrą šv. Kalėdų dieną rengiamos mūsų stalo teniso klubo „Sidabra“ pirmininko, nusipelniusio Joniškio stalo teniso labui, Gintaro Damalako taurės varžybos. Jos išskirtinės tuo, kad komandinėse varžybose žaidžia 3 vyrai ir 2 moterys, o asmeninėse – žaidžiama tik su senomis raketėmis, su kuriomis įprastose varžybose draudžiama žaisti. Į šias varžybas atvyko 40 žaidėjų iš Latvijos, Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Mažeikių, Akmenės ir Joniškio krašto.

Komandų turnyre rungėsi aštuonios komandos. Sportinė sėkmė šį kartą aplenkė joniškiečius. „Šiaurės vartų“ komanda (Henrikas Baltulis, Julius Rimkevičius, Romualdas Franckaitis, Justina ir Simona Rimkevičiūtės) labai permainingoje dvikovoje minimaliu skirtumu 2:3 pralaimėjo Akmenės „Mažoji raketė“ – I rinktinei (Gintautas Adomaitis, Mantas Liachauskas, Večiaslavas Chakimovas, Karolina Kuznecova ir Gabrielė Strodomskytė). III-iąją vietą iškovojo Bauskės miesto sporto centro „Memele“ komanda. Šių komandų nariai buvo apdovanoti taurėmis, medaliais, diplomais ir prizais.

Puikiai su įnoringa rakete susitvarkė akmenietis AL žaidėjas Gintautas Adomaitis finale rezultatu 2:1 įveikęs joniškietį Rolandą Matijošių. Puikiai pasirodė dar vienas joniškietis Julius Rimkevičius pelnęs III-iąją vietą. Moterų grupėje prizininkių trijulė tokia: Karolina Kuznecova, Rugilė Ulpytė ir Gabrielė Strodomskytė. Jie visi buvo apdovanoti prizais, medaliais ir diplomais.

Nuotraukoje: “Sidabros” taurės varžybų dalyviai

PARTNERIAI
PARTNERIAI
DRAUGAUKIME

DĖMESIO!
DĖMESIO!