Šiauliuose vyko vaikų lengvosios atletikos pirmenybės. Jose startavo Joniškio sporto centro auklėtiniai. Vilte Stankevičiūtė pasiekė savo asmeninį rezultatą ir iškovojo pirmąją vietą (2 kg rutulį nustūmė 10.84 m), o šuolio į aukštį rungtyje užėmė antrą vietą (1.30 m). Armandas Tamašauskas taip pat pasiekė asmeninį rezultatą – antra vieta (3 kg rutulį nustūmė 10.60 m) ir šuolio į aukštį rungtyje – antra vieta (1.40 m). Tautvydas Kulyčius šuolio į tolį rungtyje užėmė trečią vietą (4.32 m), o 60 m bėgimo finale liko ketvirtas (8.87 m). Armandas Benys šuolio į aukštį rungtyje užėmė trečią vietą (1.25 m). Luka Drupaitė bėgimo 60 m rungties finale pasiekė ketvirtą rezultatą (9.04 s).

(Iš kairės): Viltė Stankevičiūtė, Armandas Benys, Tautvydas Kulyčius, Armandas Tamašauskas