Gegužės 21 dieną Joniškio sporto centro lengvaatlečiai labai sėkmingai startavo Šiauliuose, kur vyko Šiaulių miesto vaikų lengvosios atletikos čempionatas. Dalyviai rungėsi dvejose amžiaus grupėse: 2006 – 2007 m. gim. bei 2008 m. gim. ir jaunesni. Vyresnių berniukų grupėje net du aukso medalius iškovojo Armandas Tamašauskas – šuolio į aukštį sektoriuje (1,55 m) ir 150 gr kamuoliuko metimo rungtyje (65,54 m). Du aukso medalius taip pat iškovojo Orestas Vozbutas – 3 kg rutulio stūmimo sektoriuje (9,57 m) ir 1 kg disko metimo rungtyje (25,86 m). Berniukų 600 m bėgime nepralenkiamas buvo Julius Vaineikis (1 min 47 sek). Du medalius laimėjo ir Benys Gustas – 600 m bėgime (2 min 15 s) ir 60 m sprinto rungtyje (9,89 s).  Mergaičių šuolio į aukštį sektoriuje asmeninį rekordą pasiekė ir sidabrą laimėjo Adrija Prokopenko (1,35 m). Mergaičių 2 kg rutulio stūmimo sektoriuje sidabrą laimėjo Paola Valytė (8 m 37 cm). Berniukų šuolio į aukštį sektoriuje bronzą laimėjo Emilis Lapeika (1 m 35 cm). Du sidabro medalius iškovojo Armandas Benys  – šuolio į aukštį sektoriuje (1,35 m) ir kamuoliuko metime (50 m 72 cm). Jaunesniųjų vaikų grupėje aukso medaliais pasipuošė Aistis Grikis (300 m – 56,67 sek), Deimilė Šimaitytė (1000 m – 4 min 35 sek), Saulė Kragaitė (60 m b/b bėgime – 15,3 sek), Matas Jonušas (rutulys – 6,70 m ir kamuoliukas – 39,5 m). Sidabro medalį iškovojo Kajus Sebežinkovas (1000 m – 4 min 20 sek). Bronzos medalius laimėjo Laimutis Kavaliauskas (1000 m – 4 min 24 sek), Lukas Veikalas (kamuoliukas – 30,66 m) ir Kamilė Truškauskaitė (kamuoliukas – 27,77 m). Visi varžybų nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti medaliais bei diplomais.