Jauniausieji Joniškio sporto centro lengvaatlečiai savo jėgas išbandė Šiauliuose, kur vyko Šiaulių miesto lengvosios atletikos atviras vaikų (2010 m. g. ir jaunesnių) čempionatas. Susirinko gausus būrys jaunųjų sportininkų iš Šiaulių miesto bei rajono, Pasvalio, Kelmės, Akmenės, Radviliškio, Jelgavos (Latvija) ir Jekabpilso (Latvija).
Net du aukso medalius varžybose iškovojo Joniškio sporto centro auklėtinis Kevinas Šešplaukis – šuolio į tolį rungtyje (4,35 m) ir 3 kg rutulio stūmimo rungtyje (9 m 58 cm).
Mergaičių 2 kg rutulio stūmimo rungtyje auksą taip pat iškovojo Sofija Mitrulevičiūtė (10 m 81 cm). Du medalius varžybose taip pat laimėjo Armandas Butvilas – 60 m su barjerais bėgime jis atbėgo antras (11,49 sek), o 60 m bėgimo rungtyje Armandas tapo čempionu (8,73 sek ir asmeninis rekordas). 1000 m bėgimo rungtyje sidabro medalį iškovojo Danielius Gricius (3 min 56 sek). Be to, Danielius su asmeniniu rekordu dar pateko į šuolio į tolį finalinį aštuntuką ir finale liko aštuntoje vietoje (3 m 84 cm). Visi nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti atminimo medaliais bei diplomais.

Nuotraukoje: Joniškio sporto centro lengvaatlečiai su mokytoju Ruslanu Prokopenko