Vasario 20 dieną Joniškio sporto centro lengvaatlečiai varžėsi Šiauliuose, kur vyko Šiaulių miesto atviros vaikų lengvosios atletikos pirmenybės. Rungčių nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti diplomais ir medaliais dvejose amžiaus grupėse: 2007-2008 m. g. ir 2009 m. g. ir jaunesni. Jaunesniųjų vaikų grupėje puikiai pasirodė Atas Katinas ir Deimilė Šimaitytė, kurie iškovojo po 2 medalius. Atas buvo pirmas šuolio į tolį rungtyje (3,80 m) ir trečias 60 m bėgimo rungtyje (9,66 s). Deimilė buvo pirma 60 m bėgimo rungtyje (9,85 s) ir antra šuolio į aukštį rungtyje (1,15 m). Jaunesniųjų berniukų 1000 m bėgime puikiai prabėgo ir auksą iškovojo Lukas Narušis (4 min 01 s). Tų pačių metų berniukų 200 m bėgime sidabrą iškovojo Aurimas Vipartas (34,53 s), bronzą laimėjo Aistis Grikis (35,60 s). Vyresniųjų vaikų grupėje puikiai pasirodė Emilijus Lapeika, kuris iškovojo du aukso medalius: šuolio į tolį rungtyje (4,30 m) ir šuolio į aukštį rungtyje (1,40 m). 600 m berniukų bėgimo rungtyje nepralenktas liko Tadas Karžiniauskas (1 min 56 s). Vyresnių mergaičių šuolio į aukštį rungtyje sidabrą iškovojo Aimanta Kurauskaitė (1,20 m), bronzą laimėjo Julija Arlauskaitė (1,20 m). 3 kg berniukų rutulio stūmimo rungtyje trečią vietą laimėjo Arnas Remeika (9,92 m).

Lengvosios atletikos mokytojai Petras Veikalas ir Ruslanas Prokopenko su auklėtiniais