Birželio 17-18 dienomis Šiauliuose vyko Šiaulių miesto atviras jaunučių ir jaunių čempionatas. Po ilgo karantino laikotarpio tai buvo pirmos oficialios varžybos mūsų lengvaatlečiams. Čia savo jėgas išbandyti susirinko labai gausus būrys sportininkų iš daugelio Lietuvos miestų ir miestelių. Jaunučių grupėje berniukų šuolio į aukštį rungtyje asmeninį rezultatą pasiekė ir sidabrą iškovojo Armandas Tamašauskas (1,70 m). Mergaičių jaunučių grupėje, 800 m distancijoje tik vieną sekundę nugalėtojai nusileido ir bronzą laimėjo Adrija Prokopenko (2 min 39 sek). Adrija taip pat pasiekė savo asmeninį rezultatą šioje rungtyje. Jaunių vaikinų grupėje 400 m b/b rungtyje asmeninį rekordą pasiekė ir sidabrą iškovojo Arminas Tamašauskas (1 min 06 sek). Šį kartą per du laiptelius nuo prizininkų pakylos liko mūsų sprinteriai – Daniel Cerezuela Petrusaitiene ir Rusne Prokopenko. Abu sportininkai 200 m bėgimo rungtyje užėmė penktąsias vietas.