Šiauliuose vyko atviri Šiaulių lengvosios atletikos jaunučių (gimę 2008 metais ir jaunesni) ir jaunių (gimę 2006-2007 metais) čempionatai. Šiose varžybose labai sėkmingai startavo ir Joniškio sporto centro lengvaatlečiai.
Jaunučių amžiaus grupėje net du asmeninius rezultatus dvejose rungtyse pagerino Martynas Jucys. 300 m b/b Martynas savo asmeninį rekordą pagerino net 7 sekundėmis ir iškovojo varžybų auksą (51 sek). 400 m bėgimo rungtyje Martynas savo asmeninį rezultatą pagerino 5 sek ir laimėjo bronzos medalį (1 min 02 sek). Šuolio į aukštį rungtyje nepralenkiamas vėl buvo Donatas Ambrasas (1 m 70 cm), kuris prie aukso medalio dar pakartojo savo asmeninį geriausią pasiekimą. Aukso medaliu pasipuošė ir asmeninį rekordą pagerino ir Matas Jonušas, kuris 4 kg rutulį nustūmė 12 m 10 cm.
Jaunių amžiaus grupėje šuolio į aukštį rungtyje pirmąją vietą iškovojo Emilijus Lapeika (1 m 65 cm). Šuolio į tolį sektoriuje į finalinį aštuntuką pateko ir ketvirtą vietą iškovojo Tajus Karpavičius (5 m 88 cm). Į finalinį aštuntuką taip pat pateko ir finale penktą vietą laimėjo Arnas Remeika, kuris 5 kg rutulį nustūmė 11 m ir 43 cm.
Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti medaliais ir diplomais.

Nuotraukoje: Joniškio sporto centro lengvaatlečiai

STEIGĖJAS
STEIGĖJAS
PARTNERIAI
PARTNERIAI
DĖMESIO!
DĖMESIO!