Rajono asmeninis čempionatas išaiškino nugalėtojus

Praėjusį savaitgalį „Saulės“ mokyklos sporto salėje prie žaliųjų stalų vyko atkaklūs mūšiai“, nes prie jų varžėsi Rajono stalo teniso asmeninių pirmenybių dalyviai. Apdovanojimų siekė 23 vyrai ir 13 moterų. Šių metų čempionate staigmenų netrūko.

Kaip žuvytė vandenyje prie žaliojo stalo nardė 9-metė Simona Rimkevičiūtė iš M. Slančiausko progimnazijos, kuri labai skubėjo link apdovanojimų pakylos ir iš kelio šalino patyrusias veteranes ir savo treniruočių drauges. Tik kovoje dėl aukso jai kelią pastojo Rajono lyderė-vyresnioji sesutė Justina, kuriai Simona nevisai beviltiškai pralaimėjo – 5:11, 4:11 ir 5:11. Tad šios jaunosios sportininkės pelnytas sidabro medalis yra didžiulis pasiekimas. Trečiąją vietą iškovojo “Saulės” mokyklos moksleivė Laura Samulionytė, kuri lemiamoje dvikovoje nugalėjo skaistgirietę Gretą Končiūtę pasekme 3:0 (3;8;12).

Vyrų grupėje taip pat staigmenų netrūko. Pusfinalyje netikėtai po penkių setų kovos pralaimėjimą patyrė mūsų lyderis Romutis Franckaitis. Jis buvo priverstas nusileisti nepaprastai gerai šį susitikimą žaidusiam Donatui Jakovlevui. Tad po to R. Franckaitis tebegalėjo varžytis tik dėl bronzos medalio, kurį pelnė, kai atkaklioje dvikovoje įveikė Vilmantą Janušą. Na, o Rajono čempionu pirmą kartą tapo „Saulės“ moksleivis Ričardas Indrišiūnas, kuris finale nugalėjo D. Jakovlevą gan nesunkiai 3:0 (7;8;10).

Ričardas stalo tenisą treniruojasi jau penkeris metus. Tai labai talentingas jaunuolis, kuris galėtų pasiekti labai aukštų rezultatų, jai dar dažniau lankytųsi treniruotėse.

Dvejetų varžybose buvo daug malonių akimirkų. Poros kovojo labai atkakliai. Ypatingo dėmesio sulaukė mažosios Simutės su veteranu V. Chakimovu žaidimas. Jie dvikovoje dėl bronzos medalių lemiamame penktame sete prieš “Saulės” duetą R. Indrišiūną su S. Stupuraite pirmavo net 10:6. Bereikėjo laimėti tik vieną tašką, bet fortūna šį kartą nuo jų nusisuko ir jie labai apmaudžiai pralaimėjo rezultatu 11:13. Ir ko tik varžybose nepasitaiko.