“Visagino taurės“ graikų – romėnų imtynių turnyras

Kovo 25-26 d. Visagine septynioliktą kartą buvo surengtas tarptautinis „ Visagino taurės“ graikų – romėnų imtynių turnyras. “Visagino taurės“ graikų – romėnų imtynių turnyras

Kovo 25-26 d. Visagine septynioliktą kartą buvo surengtas tarptautinis „ Visagino taurės“ graikų – romėnų imtynių turnyrasJame susirungė virš 150 imtynininkų iš Lietuvos ( Visagino, Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Marijampolės, Joniškio, Anykščių, Ignalinos, Kuršėnų), Latvijos (Rygos, Daugpilio, Liepojos, Rezeknės, Balvi), Estijos (Talino, Tapos), Rusijos (Kaliningrado srities).
Labai gerai kovojo Joniškio sporto centro imtynininkai. Aštuoni trenerio Ryčio Keršio auklėtiniai iškovojo medalius. Tarp vyriausiųjų (1993 m.g. ir jaunesnių) kovojęs Benas Keršys (sv.kat. 74 kg) įveikė tris priešininkus ir pelnytai iškovojo pirmąją vietą. Tarp 1995 m. g. ir jaunesnių kovojęs Deividas Gudmonas (sv.kat. 65 kg) nugalėjo tris priešininkus, tik finale pralaimėjo marijampoliečiui ir iškovojo antrąją vietą. Tarp 1997 m.g. ir jaunesnių varžęsis Donatas Gudmonas (sv.kat. 44 kg) neturėjo sau lygiaverčių priešininkų. Joniškietis, iškovojęs tris lengvas pergales, tapo turnyro nugalėtoju. Dovydas Petkevičius (sv.kat. 60 kg) įveikė du latvius, vienam pralaimėjo ir iškovojo trečiąją vietą. Gerai sekėsi imtis ir jauniausiems (1999 m.g. ir jaunesniems). Šarūnas Gulbinas (sv.kat. 70 kg) nugalėjo tris priešininkus ir iškovojo pirmąją vietą. Eimantas Vilimas (sv.kat. 26 kg) iškovojo dvi pergales, vieną kovą pralaimėjo ir laimėjo antrąją vietą. Paulius Grigaliūnas (sv.kat. 28 kg) ir Matas Ošmiega (sv.kat. 60 kg) iškovojo trečiąsias vietas. Turnyro nugalėtoju tapo buvęs sporto centro auklėtinis Denas Markūnas (sv.kat. 82 kg), nugalėjęs keturis varžovus. Šiuo metu Denas mokosi ir treniruojasi Kaune.

Nuotraukoje Joniškio sporto centro imtynininkai tarptautinio turnyro Visagine prizininkai ir nugalėtojai.
Iš kairės: Benas Keršys, Matas Ošmiega, Treneris Rytis Keršys, Donatas Gudmonas, Eimantas Vilimas, Deividas Gudmonas,