Balandžio 27 d. patys jauniausieji Joniškio sporto centro bėgikai dalyvavo tarptautiniame tradiciniame pavasariniame bėgime – „Pavasario krosas Mažeikiuose  2018“.

Varžybos vyko vaizdingoje Juodpelkio parko poilsio zonoje. Nepabūgę stipraus vėjo bėgime dalyvavo šios sporto šakos entuziastai iš Lietuvos ir svečiai iš užsienio – tarptautinio mainų projekto „Count Me In“ dalyviai. Bėgikai varžėsi dešimtyje amžiaus grupių. Atskirai buvo apdovanoti jauniausias ir vyriausias varžybų dalyviai. 9-10 metų berniukų grupėje 500 m bėgimo nuotolyje visas tris vietas laimėjo mūsų rajono atstovai – aukso medalis ir taurė atiteko Aisčiui Grikiui, sidabru pasipuošė Lukas Veikalas ir Kajus Sebežinkovas, kurie finišo liniją kirto vienodai. 9-10 metų mergaičių grupėje aukso medalį ir taurę iškovojo Kristina Goštavičiūtė, bronzos medalis atiteko Saulei Kragaitei. 11-12 metų mergaičių grupėje 1000 m bėgimo nuotolyje antrąją vietą iškovojo Adrija Prokopenko. 40 + vyrų grupėje 4000 m distancijoje antras taip pat liko mokytojas Ruslanas Prokopenko (15 min 25 s).