Panevėžio miesto vaikų lengvosios atletikos taurės varžybos

Spalio 28 d. Joniškio sporto centro jaunieji lengvaatlečiai sėkmingai startavo Panevėžyje,

Spalio 28 d. Joniškio sporto centro jaunieji lengvaatlečiai sėkmingai startavo Panevėžyje, kur vyko Panevėžio miesto vaikų lengvosios atletikos taurės varžybos. Berniukų šuolio į aukštį rungtyje mūsiškiai sportininkai iškovojo visas tris prizines vietas: pirmą vietą laimėjo Lukas Žitkevičius (1,45 m), antras pagal sėkmingesnius bandymus liko Evaldas Šidlauskas (1,40 m), trečias – Martynas Šliarpas (1,40 m). Mergaičių šuolio į aukštį rungtyje pirmąją vietą laimėjo Ugnė Briedytė (1,35 m), antra liko Urtė Butkutė (1,20 m). Mergaičių 2 kg rutulio stūmimo rungtyje asmeninį rezultatą pagerino ir pirmąją vietą iškovojo Gintarė Misevičiūtė (12,50 m). Berniukų 600 m bėgime nepralenkiamas buvo Matas Motiejuitis (1:52,2), antrą vietą laimėjo Rokas Žukauskas (1:56,8). Berniukų 1000 m bėgime antrą vietą laimėjo Povilas Rimkevičius (3:36,9). Mergaičių 1000 m bėgime antra taip pat liko Brigita Griniūtė (3:53,7). Mergaičių šuolio į tolį sektoriuje asmeninį rezultatą pasigerino ir trečią vietą laimėjo Rusnė Prokopenko (4,11 m). Berniukų 3 kg rutulio stūmimo sektoriuje trečią vietą laimėjo Martynas Šliarpas (8,77 m).

Nuotraukoje: Joniškio sporto centro lengvaatlečiai su mokytoju R. Prokopenko