Joniškio rajono savivaldybė ir Joniškio sporto centras rugsėjo 20 dieną 17.30 val. kviečia visus Joniškio rajono gyventojus atvykti į Joniškio ,,Aušros“ gimnazijos stadioną, kur vyks renginys, skirtas Europos judumo savaitei paminėti. Jo metu į stadioną susirinkę joniškiečiai vienu metu sušoks vieną šokį, kurio judesius rodys Joniškio sporto centro mokytoja metodininkė Lina Budrienė. Tad, išankstinis pasiruošimas nėra būtinas.

Planuojama, kad gausus rajono gyventojų dalyvavimas šokant bendravimą ir judėjimą skatinančioje iniciatyvoje gali pretenduoti į naują Lietuvos rekordą.

Šių metų Europos judumo savaitės tema – ,,Bendrauk lengviau“, o šūkis – ,,Judėk laisviau“. Be abejonės, šokis skatina ir bendravimą, ir judėjimą. Tad, joniškiečių iniciatyva originaliai paminėti Europos judumo savaitę ir įrodyti, kad rajono gyventojai yra aktyvūs bei vieningi puikiai atspindi šių metų Europos Komisijos iškeltą temą ir šūkį.

Renginio organizatoriai maloniai kviečia pavienius rajono gyventojus, šeimas, biudžetinių ir privačių įstaigų kolektyvus, organizacijų narius prisidėti siekiant naujo Lietuvos rekordo. Kiekvieno dalyvavimas yra labai svarbus.

Kad Lietuvos pasiekimus registruojančiai agentūrai ,,Factum“ būtų pateiktas kuo tikslesnis iniciatyvos dalyvių skaičius, prašytume iki rugsėjo 20 dienos pateikti el. p. erika.sivickaite@joniskis.lt informaciją apie asmenų, dalyvausiančių renginyje, skaičių. Žinoma, renginio metu šokis bus fotografuojamas ir filmuojamas dėl informacijos tikslumo.

 

STEIGĖJAS
STEIGĖJAS
PARTNERIAI
PARTNERIAI
DRAUGAUKIME

DĖMESIO!
DĖMESIO!