Lietuvos Respublikos jaunučių graikų – romėnų imtynių pirmenybės
Balandžio 16 d. Anykščiuose buvo surengtos Lietuvos Respublikos jaunučių (1996 – 1999 m. gimusiųjų) graikų – romėnų imtynių pirmenybės. Lietuvos Respublikos jaunučių graikų – romėnų imtynių pirmenybės
Balandžio 16 d. Anykščiuose buvo surengtos Lietuvos Respublikos jaunučių (1996 – 1999 m. gimusiųjų) graikų – romėnų imtynių pirmenybės.Jose varžėsi beveik šimtas imtynininkų iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Marijampolės, Anykščių, Joniškio, Tauragės, Visagino, Kuršėnų ir Gruzdžių.
Gerai sekėsi kovoti Joniškio sporto centro imtynininkams. Penki trenerio Ryčio Keršio auklėtiniai iškovojo medalius. Puikiai kovojo Donatas Gudmonas (sv.kat. 42 kg), kuris lengvai laimėjo keturias kovas ir pelnytai tapo Lietuvos čempionu. Donato brolis Deividas Gudmonas (sv.kat. 66 kg) nugalėjo du varžovus, bet pralaimėjo kovą dėl pirmos vietos, ir iškovojo antrąją vietą. Šioje svorio kategorijoje, pasiekęs dvi pergales ir patyręs vieną pralaimėjimą, trečiąją vietą iškovojo Lukas Degimas. Pagyrimo vertas trečiąją vietą iškovojęs Darius Gudmonas (sv.kat. 47 kg). Darius pirmą kovą pralaimėjo, bet stipriai pasipriešino šalies jaunių rinktinės lyderiui Kristupui Šleivai. Kovoje dėl trečios vietos joniškietis pergalę pasiekė užtrukęs vos dvidešimt sekundžių. Karolis Pociūnas (sv.kat. 35 kg), pasiekęs vieną pergalę ir kartą pralaimėjęs , iškovojo trečiąją vietą. Imtis dėl bronzos medalių pralaimėjo ir penktas vietas užėmė Edas Marcinkevičius (sv.kat. 35 kg), Dovydas Petkevičius (sv.kat. 53 kg) ir Faustas Bulys (sv.kat. 59 kg).

Nuotraukoje iš kairės: Darius Gudmonas, Deividas Gudmonas, Darius Gudmonas, Lukas Degimas, Karolis Pociūnas ir treneris Rytis Keršys.