Panevėžyje buvo surengtas atviras Lietuvos vaikų U13 graikų – romėnų imtynių čempionatas. Jame varžėsi apie šimtas keturiasdešimt imtynininkų iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Marijampolės, Visagino, Joniškio, Anykščių, Tauragės, Šalčininkų, Kuršėnų, Gruzdžių, Papilės, Vilniaus rajono ir Ukrainos. Joniškiui atstovavo septyni sporto centro imtynininkai. Prizininkais tapo keturi mokytojo Ryčio Keršio auklėtiniai. Lietuvos čempiono vardą iškovojo Ignas Žabarauskas (sv.kat. iki 66 kg), lengvai įveikęs imtynininkus iš Vilniaus ir Panevėžio. Domas Abromavičius (sv.kat. iki 50 kg) nugalėjo du panevėžiečius, anykštėną, bet imtyje dėl pirmos vietos pralaimėjo kauniečiui ir iškovojo antrą vietą. Ainius Povilauskas (sv.kat. iki 32 kg) ir Armandas Kulevičius (sv.kat. Iki 44 kg), pasiekę po tris pergales ir patyrę po vieną pralaimėjimą, iškovojo trečias vietas.

Nuotraukoje (iš kairės): mokytojas Rytis Keršys, Ignas Žabarauskas, Ainius Povilauskas, Armandas Kulevičius, Domas Abromavičius