Lietuvos vaikų ir jaunučių daugiakovių taurės varžybose Šiauliuose

Spalio 23 d. Joniškio sporto centro lengvaatlečiai labai sėkmingai startavo Lietuvos vaikų ir jaunučių daugiakovių taurės varžybose Šiauliuose.

Spalio 23 d. Joniškio sporto centro lengvaatlečiai labai sėkmingai startavo Lietuvos vaikų ir jaunučių daugiakovių taurės varžybose Šiauliuose. Net dvi prizinės vietos buvo laimėtos berniukų 5-ovės varžybose vaikų grupėje: pirmąją vietą iškovojo Martynas Šliarpas (1323 tšk.), trečią vietą laimėjo Rokas Žukauskas (1129 tšk.). Mergaičių 5-ovės varžybose vaikų grupėje trečią vietą laimėjo Urtė Butkutė (1588 taškai). Jaunučių mergaičių 5-ovės varžybose pirmąją vietą iškovojo Ugnė Aleknavičiūtė (2764 taškai). Jaunučių berniukų 5-ovės varžybose taip pat niekas nepralenkė Tomo Golubovo (2712 taškai).

Nuotraukoje (iš kairės): M.Šliarpas, T. Golubovas, U. Aleknavičiūtė

Nuotraukoje (iš kairės): U. Butkutė, M. Šliarpas, R. Žukauskas