Lietuvos vaikų (2001 – 2004 m. gimusiųjų) laisvųjų imtynių čempionatas

Sausio 24 d. Šiauliuose buvo surengtas Lietuvos vaikų (2001 – 2004 m. gimusiųjų) laisvųjų imtynių čempionatas. Šešiolikoje svorio kategorijų varžėsi 117 jaunųjų imtynininkų iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Kelmės, Vilkaviškio, Raseinių, Joniškio, Kuršėnų, Alytaus, Lazdijų ir Pagėgių.

Sausio 24 d. Šiauliuose buvo surengtas Lietuvos vaikų (2001 – 2004 m. gimusiųjų) laisvųjų imtynių čempionatas. Šešiolikoje svorio kategorijų varžėsi 117 jaunųjų imtynininkų iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Kelmės, Vilkaviškio, Raseinių, Joniškio, Kuršėnų, Alytaus, Lazdijų ir Pagėgių. Joniškiui atstovavo devyni sporto centro imtynininkai, kuriuos treniruoja treneris Rytis Keršys. Keturi iš jų iškovojo medalius. Lietuvos čempionais tapo visus varžovus nugalėję Adomas Grigaliūnas ( sv. kat. iki 32 kg ), Eimantas Vilimas (sv. kat. iki 50 kg) ir Antanas Janušas (sv. kat. iki 54 kg). Gerai ėmėsi Martynas Muižys (sv.kat. iki 29 kg), kuris pasiekė tris pergales, kartą pralaimėjo ir iškovojo trečiąją vietą. Nedaug iki bronzos medalio pritrūko Edvardui Žaržeckiui (sv. kat. iki 50 kg), kuris atkaklioje kovoje dėl trečios vietos taškais pralaimėjo vilkaviškiečiui ir užėmė penktąją vietą.  Komandinėje įskaitoje su iškovotais trimis aukso ir vienu bronzos medaliu Joniškio imtynininkai užėmė trečiąją vietą. Pirmąją vietą iškovojo Kelmės, o antrąją – Vilkaviškio imtynininkai. Abiejų komandų medalių kraitėje – po tris laimėtus aukso medalius, tačiau kelmiškiai iškovojo daugiau sidabro medalių. Šios trys komandos buvo apdovanotos Lietuvos imtynių federacijos įsteigtomis taurėmis.

Nuotraukoje (iš kairės): treneris Rytis Keršys, trečios vietos laimėtojas Martynas Muižys ir Lietuvos čempionai: Eimantas Vilimas, Antanas Janušas, Adomas Grigaliūnas

Nuotraukoje (antars iš airės) Joniškio sporto centro imtynių treneris Rytis Keršys