Klaipėdoje buvo surengtas Lietuvos U15 jaunučių imtynių čempionatas. Jame varžėsi beveik trys šimtai imtynininkų. Joniškiui atstovavo sporto centro ir visuomeninio imtynių sporto klubo ,,Kova” imtynininkai. Ryčio Keršio auklėtiniai iškovojo keturis medalius. Geriausiai ėmėsi Ignas Žabarauskas ir Domas Abromavičius, kurie atlaikė dvigubą varžybų krūvį, nes varžėsi tiek graikų – romėnų, tiek laisvųjų imtynių varžybose. Ignas Žabarauskas (sv.kat. iki 75 kg) laisvųjų imtynių atkakliame finale paskutinėmis sekundėmis įveikė klaipėdietį ir iškovojo pirmą vietą. Graikų – romėnų imtynių dramatiškame finale Ignas atsirevanšavo vilniečiui už patirtą pralaimėjimą pogrupio imtyje ir pelnytai tapo Lietuvos čempionu. Domas Abromavičius (sv.kat. Iki 68 kg) neturėjo sau lygių varžovų laisvųjų imtynių varžybose ir pasiekęs keturias lengvas pergales iškovojo pirmą vietą. Graikų – romėnų varžybose Domas pralaimėjo tik čempionu tapusiam vilniečiui. Visus kitus varžovus Domas įveikė lengvai ir iškovojo trečią vietą. Gerai ėmėsi Kajus Bardiševičius (sv.kat. iki 62 kg) ir Ugnius Vitkus (sv.kat. iki 44 kg), bet varžovai šį kartą buvo stipresni.

Nuotraukoje: Joniškiečiai imtynininkai

Nuotraukoje (iš kairės): Domas Abromavičius, Ignas Žabarauskas ir imtynių mokytojas Rytis Keršys