Malonią staigmeną, Lietuvos rajonų stalo teniso komandų jaunučių (2006 m. ir jaunesnių) čempionate, kuris vyko Šalčininkuose, pateikė Joniškio sporto centro mergaičių komanda (Rugilė Ulpytė, Aistrė Barišauskaitė, Gabrielė Augustytė ir Paola Valytė) iškovojusi aukštą III-iąją vietą ir pelniusi kelialapį į superfinalą, kuriame jau varžysis ir su penkių didžiųjų miestų komandomis. Joniškietės savo pogrupyje  įveikė Vilkaviškio ir Lazdijų rinktines vienodu rezultatu 3:0, Širvintų komandą 3:1 ir tokią pat pasekme pralaimėjo Šalčininkų atstovėms. Toliau finalinėje ketveriukėje mūsiškės buvo priverstos pripažinti Vilniaus rajono komandos pranašumą (pralaimėta 1:3) ir dėl III-ios vietos dramatiškame susitikime buvo nugalėta Alytaus komanda minimalia pasekme 3:2. Mūsų mergaičių komanda buvo apdovanota taure, medaliais ir diplomais.

Berniukų komanda (D.Kušleika, Emilijus Simonaitis, Alanas Bylis ir Justas Jakutonis) pasirodė kukliau, jie iškovojo tik vieną pergalę prieš Ukmergę pasekme 3:2 ir teužėmė VIII-tąją vietą.

Nuotraukoje (iš kairės): mokytojas R. Franckaitis, G. Augustytė, A. Barišauskaitė, P. Valytė, R. Ulpytė