Šiauliuose vyko Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas, kuriame sėkmingai startavo Joniškio sporto centro sportininkai.
Jaunimo grupėje Armandas Tamašauskas šuolio į aukštį rungtyje įveikė 1 m 85 cm ir tapo nugalėtoju. Tajus Karpavičius peršoko 1 m 80 cm, o šuolio į tolį rungtyje laimėjo 3 vietą (5 m 34 cm).
Rutulio (4 kg) stūmimo rungtyje Vilte Stankevičiutė  laimėjo bronzos medalį (9 m 62 cm).
Emilijus Lapeika jaunių grupėje šuolio į aukštį rungtyje iškovojo aukso medalį (1 m 75 cm).
Trečią vietą laimėjo Gabrielius Grinkevičius peršokęs 1 m 65 cm. Asmeninius rezultatus pasiekė Arnas Remeika 5 kg rutulį nustūmė 11 m 23 cm – 6 vieta. Martynas Jucys 600 m nubėgo per 1min 39 s – penktas rezultatas, o 1 km nubėgo per 3 min 07 s – septintas rezultatas.

Nuotraukoje: Joniškio sporto centro lengvaatlečiai su lengvosios atletikos mokytoju Petru Veikalu