Telšiuose vyko Lietuvos rajonų jaunių (2006 m. gimimo ir jaunesnių) stalo teniso komandų čempionatas,  kuriame Joniškio sporto centro merginų komanda, kurios sudėtyje žaidė Rugilė Ulpytė ir Gabrielė Augustytė,  iškovojo II-ąją vietą. Joms buvo įteikta taurė, sidabro medaliai ir  diplomai. Joniškietės įveikė Šalčininkų, Telšių ir Širvintų komandas vienodu rezultatu (3:1). Dvikovoje dėl aukso teko pripažinti Klaipėdos rajono komandos pranašumą.

Vaikinų komanda (Emilijus Simonaitis, Alanas Bilys ir Adomas Narbutas) šiame čempionate užėmė VI-tąją vietą. Jie savo pogrupyje pralaimėjo Telšiams ir Utenai ir įveikė Klaipėdos rajoną. Vaikinų komanda užėmė VI-tąją vietą.

Nuotraukoje (iš kairės): Gabrielė Augustytė, Rugilė Ulpytė, stalo teniso mokytojas Romualdas Franckaitis