Spalio 12 d. Joniškio sporto centro imtynininkai varžėsi Kuršėnuose surengtose Lietuvos mokinių jaunučių (2005-2008 m.gim.) graikų – romėnų imtynių pirmenybėse. Jose varžėsi virš šimto imtynininkų iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Marijampolės, Visagino, Joniškio, Tauragės, Kuršėnų, Gruzdžių, Kazlų Rūdos ir Vilniaus rajono. Imtynininkai varžėsi asmeninėje  ir komandinėje įskaitoje. Joniškiečiai, treniruojami  Ryčio Keršio, ėmėsi labai gerai.  Lietuvos pirmenybių aukso medalius iškovojo Arnas Abromavičius (sv.kat. iki 68 kg) ir Dovydas Ponelis (sv.kat. iki 75 kg). Abu joniškiečiai už  varžovus buvo žymiai stipresni. Trečią vietą iškovojo Arnas Puipa (sv.kat. iki 38 kg). Dar vieną bronzos medalį į komandos medalių taupyklę pridėjo Nedas Urbonas (sv.kat. iki 57 kg), kuris šiuo metu treniruojasi Šiauliuose.Tarp komandų Joniškio imtynininkai užėmė antrą vietą, į priekį praleidę tik visaginiečius, kurie iškovojo daugiau pirmų vietų.

Nuotraukoje (iš kairės): mokytojas Rytis Keršys, Dovydas Ponelis, Arnas Abromavičius, Arnas Puipa, Nedas Urbonas