Joniškio sporto centro imtynininkai varžėsi Kelmėje surengtame Lietuvos laisvųjų imtynių vaikų U11 čempionate. Jame varžėsi mažieji imtynininkai iš Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Kelmės, Raseinių, Radviliškio, Vilkaviškio, Druskininkų, Marijampolės, Lazdijų, Joniškio, Alytaus. Imtynių mokytojo Ryčio Keršio auklėtiniai iškovojo penkis medalius. Lietuvos čempionu tapo labai gerai ėmęsis Benas Musejukas (sv.kat. Iki 29 kg). Benas pasiekė tris pergales. Erikas Norkus (sv.kat. Iki 29 kg) iškovojo trečią vietą. Erikas įveikė du Vilkaviškio imtynininkus, bet pusfinalyje nusileido Benui Musejukui. Vėl džiugino savo drąsa ir kovingumu Tauras Petronis (sv.kat. Iki 41 kg), kurio varžovai buvo dvejais, trejais metais vyresni. Du varžovus Tauras įveikė prispaudęs juos ant menčių. Imtyje dėl pirmos vietos Taurui teko pripažinti stipresnio varžovo pergalę ir džiaugtis iškovota antra vieta. Antrą vietą iškovojo Emilis Vitkauskas (sv.kat. Iki 47 kg). Emilis vieną varžovą įveikė, kitam pralaimėjo. Vytautas Būzas (sv.kat. virš 66 kg) iškovojo trečią vietą.

Nuotraukoje Joniškio imtynininkai po apdovanojimo (iš kairės): imtynių mokytojas Rytis Keršys, Tauras Petronis, Emilis Vitkauskas, Benas Musejukas, Erikas Norkus, Vytautas Būzas.