Panevėžio lengvosios atletikos manieže vyko Lietuvos jaunučių (gimusių 2008-2009 m.) lengvosios atletikos čempionatas. Į varžybas susirinko gausus pajėgiausių sportininkų būrys iš visos Lietuvos. Čia startavo ir Joniškio sporto centro lengvaatlečiai, iš kurių geriausiai pasirodė Donatas Ambrasas. Jis šuolio į aukštį rungtyje iškovojo bronzos medalį (1,65 m). Labai atkakli kova iki paskutinių metrų vyko berniukų 600 m rungtyje. Čia dėl gausaus dalyvių skaičiaus vyko du bėgimai. Galingai finišavęs Martynas Jucys užtikrintai laimėjo pirmąjį bėgimą (1 min 48 sek). Tačiau antrasis bėgimas buvo greitesnis ir galutinis rezultatas buvo keletą sekundžių greitesnis už pirmąjį. Ir tik 1 sekundės dalys lėmė, kad iš penkių, kartu finišavusių bėgikų, Martyno rezultatas buvo penktas, o galutinėje suvestinėje užėmė 9 vietą.