Liepos 16-17 d Joniškio sporto centro lengvaatlečiai savo jėgas išbandė Alytuje, kur vyko Lietuvos jaunių (2004-2005 m. g.) lengvosios atletikos čempionatas. Puikiai šiose varžybose pasirodė Arminas Tamašauskas, kuris trišuolio rungtyje iškovojo sidabro medalį (12 m 62 cm), o šuolio į tolį rungtyje liko per vieną laiptelį nuo medalio ir užėmė ketvirtą vietą (5 m 82 cm).
Jaunių čempionate vienoje rungtyje savo jėgas galėjo išbandyti ir jaunučiai (komandinio rajonų įskaitai jų taškai nesiskaičiavo). Čia jie galėjo pasisemti patirties lenktyniaudami su dviem metais vyresniais varžovais. Ir puikiai tas bandymas pavyko Adrijai Prokopenko, kuri 1500 m distancijoje iškovojo bronzos medalį ir pagerino savo asmeninį rezultatą.
Galutinėje rajonų komandų įskaitoje Joniškio rajono jaunių lengvosios atletikos komanda surinko 70 taškų ir užėmė 14-ąją vietą (iš 29 varžybose dalyvavusių rajonų).