2022 m vasario 11-12 dienomis Kaune vyko Lietuvos jaunimo (gim. 2003 m ir jaunesni) lengvosios atletikos čempionatas. Šiose varžybose dalyvavo ir Joniškio sporto centro auklėtiniai. Merginų 3000 m bėgimo rungtyje bronzos medalį iškovojo Rusnė Prokopenko. Atkakli kova vyko vaikinų šuolio į aukštį sektoriuje, kur tik 5 cm iki medalio pritrūko Evaldui Šidlauskui (1 m 85 cm) – jis liko ketvirtas, o Armandas Tamašauskas čia peršoko 1 m 80 cm ir laimėjo penktą vietą. Vaikinų šuolio į tolį sektoriuje iki medalio 15 cm pritrūko ir Arminui Tamašauskui (6 m 04 cm). Arminas iškovojo ketvirtą vietą. Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti Lietuvos lengvosios atletikos federacijos diplomais ir medaliais. Bendroje rajonų komandų rezultatų lentelėje Joniškio rajono jaunimo komanda su 54 taškais užėmė 13-ą vietą (iš 26-ių Lietuvos rajonų).

Nuotraukoje Lengvosios atletikos mokytojas Ruslanas Prokopenko ir Rusnė Prokopenko