Lietuvos Jaunių TOP – 12 iškovotas medalis

Praėjusį savaitgalį Vilniuje vyko Lietuvos stipriausių stalo tenisininkų Jaunių (1996 m. gimimo ir jaunesnių) dvyliktuko pirmenybės, kurios yra labai svarbios atrenkant kandidatus į Europos Jaunių čempionatą Lietuvos Jaunių TOP – 12 iškovotas medalis

Praėjusį savaitgalį Vilniuje vyko Lietuvos stipriausių stalo tenisininkų Jaunių (1996 m. gimimo ir jaunesnių) dvyliktuko pirmenybės, kurios yra labai svarbios atrenkant kandidatus į Europos Jaunių čempionatą vyksiantį liepos mėnesį Italijoje. Labai džiugu, kad į šias varžybas buvo pakviesti net trys joniškiečiai, – Justina Rimkevičiūtė, Romutis Franckaitis ir Ričardas Indrišiūnas. kurie garbingai kovojo su visais pajėgiausiais šalies žaidėjais.

Puikiai šiose pirmenybėse pasirodė Sporto centro auklėtinis R.Franckaitis, kuris iškovojęs penkias pergales ir tepralaimėjęs vienintelį susitikimą šių varžybų nugalėtojui šiauliečiui Benui Skirmantui rezultatu 2:4 (-8;-13;8;-9;8;-12) iškovojo III-iąją vietą. Iš tiesų, joniškietis demonstravo gražų žaidimą ir mums malonu, kad mes neatsiliekame nuo pačių geriausiųjų, ir kad išsikovojame teisę rungtyniauti visose pagrindinėse visų lygių varžybose Lietuvoje.

Kiek sportinės laimės tiesiog pritrūko J. Rimkevičiūtei, kuri labai netikėtai pralaimėjo vilnietei Saulenei Striogaitei ir prarado galimybę kovoti dėl prizinės vietos. Justina šiose varžybose patyrė du pralaimėjimus bei iškovojo tris pergales ir jos galutinė vieta VII-ta. Šių varžybų naujokas R. Indrišiūnas penė dvi pergales ir tiek pat kartų pralaimėjo bei užėmė IX-ąją vietą.

Nuotraukoje (kairėje): R. Franckaitis