Vasario 29 d. Joniškio sporto centro imtynininkai varžėsi Šiauliuose surengtame Lietuvos imtynių jaunimo (2000-2004 m. gimusių) čempionate. Joniškiečiai tradiciškai varžėsi graikų – romėnų imtynių varžybose. Jose jėgas išmėgino imtynininkai iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Marijampolės, Joniškio, Anykščių, Kupiškio, Visagino, Tauragės, Trakų, Šalčininkų, Kuršėnų , Gruzdžių, Kazlų Rūdos. Joniškiečiai ėmėsi labai gerai. Trenerio Ryčio Keršio auklėtiniai iškovojo visų spalvų medalius. Malonią staigmeną pateikė, pirmą kartą Lietuvos jaunimo čempionate kovojęs, Antanas Janušas (sv.kat. iki 97 kg). Antanas pirmą imtį pralaimėjo imtynininkui iš Kauno, bet vėliau nugalėjo imtynininkus iš Kuršėnų ir Vilniaus. Imtyje dėl pirmos vietos Antanas pasiekė įtikinamą revanšą prieš kaunietį, prispaudęs varžovą ant menčių. Antrus metus iš eilės Lietuvos jaunimo čempionu tapo Eimantas Vilimas (sv.kat. iki 72 kg). Eimantui rimčiau pasipriešino tik tauragiškis Mindaugas Venckaitis. Abu imtynininkai šiuo metu treniruojasi Vilniuje. Adomas Grigaliūnas (sv.kat. iki 63 kg) iškovojo antrą vietą. Adomas  atkaklioje finalinėje imtyje vieno taško skirtumu pralaimėjo imtynininkui iš Vilniaus. Bronzos medalius iškovojo Martynas Muižys (sv.kat. iki 60 kg) ir perspektyvus šešiolikmetis Pijus Baldyšius (sv.kat. iki 130 kg). Arnas Aukselis (sv.kat. iki 87 kg) pralaimėjo favoritams ir užėmė penktą vietą.

Iš kairės: mokytojas Rytis Keršys, Adomas Grigaliūnas, Martynas Muižys, Eimantas Vilimas, Antanas Janušas, Pijus Baldyšius, Arnas Aukselis