Sausio 18-19 d. Šiauliuose, sporto gimnazijos salėje, vyko Lietuvos imtynių čempionatas. Jame varžėsi trisdešimt keturios merginos, devyniasdešimt septyni graikų – romėnų imtynių ir septyniasdešimt keturi laisvųjų imtynių atletai. Čempionate kovojo patys geriausi ir tituluočiausi Lietuvos imtynininkai, kurie yra laimėję medalius Europos ir Pasaulio čempionatuose. Tai graikų – romėnų imtynių atstovai: Mantas Knystautas, Vilius Laurinaitis, Justas Petravičius, Kristupas Šleiva, Paulius Galkinas, Martynas Nemsevičius, Romas Fridrikas, Vilius Savickas. Joniškio sporto centro ir imtynių sporto klubo „Kova“ imtynininkai iškovojo dešimt medalių. Pagal iškovotų medalių skaičių graikų – romėnų varžybose joniškiečius aplenkė tik Vilniaus imtynininkai. Graikų – romėnų imtynių Lietuvos čempionais tapo Adomas Grigaliūnas (sv.kat. iki 55 kg) ir Vilius Laurinaitis (sv.kat. iki 97 kg). Abu joniškiečiai treniruojasi Vilniuje. Julius Matuzevičius (sv.kat. iki 87 kg), kaip  Adomas ir Vilius atstovavo Vilniui/Joniškiui, ir iškovojo antrąją vietą. Sidabro medalį iškovojo Ignas Paulavičius (sv.kat. iki 82 kg), o bronzos medalį šioje svorio kategorijoje laimėjo Mantas Vitkus.  Bronzos medalius taip pat iškovojo Karolis Pociūnas (sv.kat. iki 77 kg), Benas Keršys (sv.kat. iki 97 kg) ir Saulius Urbonas (sv.kat. iki 130 kg). Benas Keršys (sv.kat. iki 92 kg) ir Saulius Urbonas (sv.kat. iki 125 kg) sėkmingai ėmėsi laisvųjų imtynių varžybose. Abu joniškiečiai iškovojo bronzos medalius. Graikų – romėnų imtynių varžybose kovas dėl bronzos medalių pralaimėjo ir penktas vietas užėmė: Martynas Muižys (sv.kat. iki 55 kg), Eimantas Vilimas (sv.kat. iki 72 kg), Darius Gudmonas (sv.kat. iki 77 kg), Donatas Gudmonas (sv.kat. iki 82 kg). Joniškiui dar atstovavo Šarūnas Gulbinas (sv.kat. iki 130 kg) ir Arnas Aukselis (sv.kat. iki 72 kg). Lietuvos čempionatui sportininkus rengė treneris Rytis Keršys.

Nuotraukoje Joniškio imtynininkai po apdovanojimo (iš kairės): Karolis Pociūnas, Adomas Grigaliūnas, Julius Matuzevičius, Saulius Urbonas, Benas Keršys, Ignas Paulavičius, Mantas Vitkus, Vilius Laurinaitis, treneris Rytis Keršys, Eimantas Vilimas, Arnas Aukselis, Martynas Muižys