Sausio 10-12 d. Joniškio sporto centro imtynininkai varžėsi Kaune surengtame Lietuvos imtynių čempionate. Pirmi dėl medalių kovojo 84 graikų- romėnų imtynių atletai. Tarp joniškiečių, kurie treniruojasi gimtajame Joniškyje geriausiai ėmėsi Martynas Muižys (sv.kat. iki 60 kg). Mokytojo Ryčio Keršio auklėtinis pirmą kartą iškovojo Lietuvos suaugusiųjų čempionato bronzos medalį. Pirmoje imtyje Martynas pralaimėjo buvusiam treniruočių partneriui Adomui Grigaliūnui, kuris savo sportinį meistriškumą tobulina Vilniuje. Septyniolikametis Adomas šiame čempionate neturėjo sau lygių ir pakartojo pernykštį pasiekimą, iškovodamas Lietuvos čempionato aukso medalį. Tuo tarpu Martynas Muižys labai permainingoje ir atkaklioje imtyje dėl trečios vietos įveikė Šiaulių sporto gimnazijos auklėtinį Gordoną Paulauską. Imtis dėl bronzos medalių pralaimėjo ir penktas vietas užėmė Donatas Gudmonas (sv.kat. iki 82 kg), Antanas Janušas (sv.kat. iki 97 kg) ir Saulius Urbonas (sv.kat. iki 130 kg). Pirmą kartą bronzos medalį iškovojo joniškietis Eimantas Vilimas (sv.kat. iki 72 kg). Mokytojo Ryčio Keršio auklėtinis, kaip ir Adomas Grigaliūnas šiuo metu mokosi ir treniruojasi Vilniuje. Lietuvos čempionu eilinį kartą tapo Vilius Laurinaitis (sv.kat. iki 97 kg), o sidabro medalį iškovojo Julius Matuzevičius (sv.kat. iki 87 kg). Abu joniškiečiai jau daugel metų treniruojasi Vilniuje. Laisvųjų imtynių čempionate varžėsi tik vienas joniškietis. Saulius Urbonas (sv.kat. iki 125 kg) ėmėsi geriau nei graikų – romėnų varžybose ir iškovojo bronzos medalį.

(Iš kairės): Martynas Muižys, Eimantas Vilimas, Adomas Grigaliūnas ir mokytojas Rytis Keršys