Gegužės 1 d. Anykščiuose buvo surengtas Lietuvos graikų – romėnų imtynių jaunių (2004-2007 m. gimusių) čempionatas. Jame varžėsi beveik septyniasdešimt imtynininkų iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Marijampolės, Anykščių, Joniškio, Visagino, Kupiškio, Kuršėnų, Gruzdžių. Joniškiui atstovavo du sporto centro imtynininkai. Abu trenerio Ryčio Keršio auklėtiniai Dovydas Ponelis ir Arnas Abromavičius kovojo svorio kategorijoje iki 92 kg ( varžėsi 8 imtynininkai). Arnas Abromavičius pirmą imtį lengvai laimėjo prieš kuršėniškį, bet imtyje dėl patekimo į finalą netikėtai pralaimėjo klaipėdiečiui. Kovoje dėl trečios vietos Arnas susikaupė ir pasiekė greitą pergalę prieš vilnietį. Dovydas Ponelis kito pogrupio imtyse įtikinamai įveikė du Šiaulių imtynininkus, o kovoje dėl pirmos vietos joniškiečiui nepasipriešino klaipėdietis. Dovydas Ponelis pelnytai iškovojo čempiono vardą ir teisę atstovauti Lietuvai Europos ir Pasaulio čempionatuose, kurie vyks vasarą Bulgarijoje ir Vengrijoje.

Nuotraukoje ant aukščiausio prizininkų pakylos laiptelio Lietuvos jaunių čempionas Dovydas Ponelis. Ant trečios vietos laiptelio, šalia stovi Arnas Abromavičius.

Nuotraukoje Dovydas Ponelis nugali klaipėdietį finalo imtyje.