Didžiulis būrys bėgimo mėgėjų (ir ne tik – varžybose dalyvavo ir olimpietis Remigijus Kančys su seserimi Loreta) rinkosi Rumšiškėse, kur vyko XVI Lietuvos bėgimo taurės etapas “Rumšiškių bėgimas aplink Lietuvą – 2021”. Tai buvo paskutinis šiais metais LBT etapas. Bėgimas vyko Lietuvos liaudies buities muziejaus milžiniško dydžio ir grožio teritorijoje. Tai vienas didžiausių ir daugiausiai eksponatų turintis etnografijos muziejus Europoje po atviru dangumi, kurio plotas siekia net 195 ha. Save patikrinti čia atvažiavo ir Joniškio sporto centro bėgikai. Patys jauniausieji varžybų dalyviai jėgas išbandė 300 m distancijoje. Vyresni vaikai varžėsi 1,5 km distancijoje. Čia puikiai sekėsi Danieliui Griciui, kuris iškovojo aukso medalį ir Deimilei Šimaitytei, iškovojusiai sidabrą bei Saulei Kragaitei, laimėjusiai bronzos medalį.
Karolis Laukutis šį kartą pasirinko ne savo amžiaus grupei priskirtą 10 km distanciją, bet pačią ilgiausią – pusmaratonio (21090 m) distanciją. Ir pirmas blynas jam tikrai neprisvilo. Ilgiausio nuotolio bėgikai turėjo įveikti 4 ratus, o kiekviename iš jų laukė dvi ilgos įkalnės, kurios daugeliui bėgikų buvo labai nelengvas riešutėlis. Karolis pusmaratonio distanciją įveikė per 1 h ir 29 min. Visi dalyviai buvo apdovanoti atminimo medaliais, o nugalėtojai bei prizininkai – dar ir taurėmis bei rėmėjų įsteigtais prizais.

Nuotraukoje (iš kairės): lengvosios atletikos mokytojas Ruslanas Prokopenko, Deimilė Šimaitytė, Atlanta Venckutė, Saulė Kragaitė, Karolis Laukutis, Danielius Gricius.

STEIGĖJAS
STEIGĖJAS
PARTNERIAI
PARTNERIAI
DRAUGAUKIME

DĖMESIO!
DĖMESIO!