Rugsėjo 21-22 d. Joniškio sporto centro ir visuomeninio imtynių sporto klubo ,,Kova” imtynininkai varžėsi Estijoje. Prie Piarnu esančiame Paikusės miestelyje buvo surengtas 17-as tarptautinis Leo Kreinino atminimo graikų – romėnų imtynių turnyras, kuriame ėmėsi 114 imtynininkų. Visi šeši joniškiečiai garbingai atstovavo Lietuvai. Trenerio Ryčio Keršio auklėtiniai iškovojo septynis medalius. Tarp jaunių rungęsi pirmas vietas iškovojo Martynas Muižys (sv.kat. 51 kg) ir  Eimantas Vilimas (sv.kat. 71 kg). Antrąją vietą iškovojo Pijus Baldyšius (sv.kat. 110 kg), o trečiąją vietą užėmė Arnas Aukselis. Galima išskirti Martyno Muižio pergalę prieš estą Sanderį Tiagu. Gegužės mėnesį Martynas estą įveikė ir Europos jaunių čempionate, vykusiame Makedonijoje. Šių metų Pasaulio jaunių čempionato dalyvis Eimantas Vilimas buvo pripažintas geriausiu imtynininku tarp jaunių ir buvo apdovanotas specialiu prizu. Eimantas tai pat sėkmingai varžėsi  tarp suaugusiųjų. Jis tapo nugalėtoju svorio kategorijoje iki 72 kg. Tarp suaugusiųjų pirmas vietas iškovojo Ignas Paulavičius (sv.kat. 87 kg) ir Benas Keršys (sv.kat. 97 kg). Komandinėje įskaitoje joniškiečiai tarp 22-jų klubų užėmė trečią prizinę vietą. Pirmąją vietą užėmė Leo (Piarnu), o antrąją – Korrus3 (Talino) klubų imtynininkai. Už šį pasiekimą Joniškio imtynininkų komanda buvo apdovanota taure.

Nuotraukoje (iš kairės): Benas Keršys, treneris Rytis Keršys, Pijus Baldyšius, Eimantas Vilimas, Martynas Muižys, Ignas Paulavičius, Arnas Aukselis

Komandų prizininkių treneriai. Rytis Keršys (pirmas iš dešinės)

Antroje nuotraukoje komandų prizininkių treneriai.