Lengvosios atletikos varžybos „Aukščiau, greičiau, toliau“

Vasario 19 d. jauniausi Joniškio sporto centro auklėtiniai, kuriuos treniruoja V. Butautienė, R. Prokopenko ir P. Veikalas puikiai startavo varžybose Šiauliuose.

Vasario 19 d. jauniausi Joniškio sporto centro auklėtiniai, kuriuos treniruoja V. Butautienė, R. Prokopenko ir P. Veikalas puikiai startavo varžybose Šiauliuose. Čia jau dešimtus metus iš eilės vyko tradicinės „Sidabrinis medis“ vaikų (gim. 2002m. ir jaunesnių) lengvosios atletikos varžybos „Aukščiau, greičiau, toliau“. Merginų 2 kg rutulio stūmimo rungtyje pirmąją vietą iškovojo ir šių varžybų rekordą pagerino Gintarė Misevičiūtė (12,04 m). Berniukų 3 kg rutulio stūmimo rungtyje taip pat pirmąją vietą iškovojo Karolis Gelažius (11,56 m). Šiais rezultatais abu sportininkai pagerino savo asmeninius rekordus. Berniukų šuolio į aukštį sektoriuje antrą vietą laimėjo Evaldas Šidlauskas (1,35). Mergaičių šuolio į aukštį sektoriuje trečią vietą iškovojo Ugnė Briedytė (1,30 m), ketvirtoje vietoje liko Urtė Butkutė (1,30 m). Mergaičių 600 m bėgimo rungtyje trečią vietą iškovojo Eva Žemėpatytė (2:05,88), ketvirtoje vietoje liko Brigita Griniūtė (2:08,22). Mergaičių šuolio į tolį rungtyje į finalą pateko ir aštuntą vietą laimėjo Rusnė Prokopenko (3,85 m). Mergaičių 60 m bėgimo takelyje į finalą pateko ir šeštą vietą laimėjo Elvina Mikalauskaitė (9,38 s). Mergaičių 200 m bėgimo takelyje šešta liko Gintarė Misevičiūtė (32,27 s).

Nuotraukoje: Joniškio sporto centro lengvaatlečiai su mokytoju R. Prokopenko