Lengvaatlečių jaunučių pirmenybės

Sausio 22-23 dienomis Šiauliuose vyko jaunučių pirmenybės, kuriose sėkmingai startavo Joniškio sporto mokyklos auklėtiniai. Jie galėjo pasidžiaugti ne tik tapę prizininkais, bet ir pasiekę savo asmeninius rezultatus. Lengvaatlečių jaunučių pirmenybės

Sausio 22-23 dienomis Šiauliuose vyko jaunučių pirmenybės, kuriose sėkmingai startavo Joniškio sporto mokyklos auklėtiniai. Jie galėjo pasidžiaugti ne tik tapę prizininkais, bet ir pasiekę savo asmeninius rezultatus.

Ginta Dabužinskaitė peršokusi kartelę į aukštį 1.45 m užėmė antrą vietą, o Agnė Nemeikšytė peršokusi į aukštį 1.30 cm ir į tolį pasiekusi savo asmeninį rezultatą – 4.31 m užėmė trečias vietas. Gabija Pilipavičiūtė 60 m nubėgusi per 9.2 s buvo trečia, o 200 m – 32.7 s liko ketvirta. Beatričė Gurskytė 60 m bėgime ir šuolyje į tolį liko ketvirta. Berniukų tarpe sėkmingai startavo Vilmantas Janušas – rutulį nustūmęs 10,21 m ir Simonas Gulbinas į tolį nušokęs 4,77 m užėmė trečias vietas. Deivydas Buzas įveikęs kartelę į aukštį 1.50 m liko ketvirtas.

STEIGĖJAS
STEIGĖJAS
PARTNERIAI
PARTNERIAI
DĖMESIO!
DĖMESIO!