Šeštadienį buvo surengtas tradicinis tarptautinis stalo teniso turnyras, kuriame dalyvavo 22 mažosios raketės mylėtojai iš Lietuvos ir Airijos.  Prieš prasidedant turnyrui buvo išskleistos Lietuvos ir Ukrainos vėliavos ir padėtos ant stalo, pagerbiant didvyrišką ukrainiečių priešinimąsi prieš rusų okupaciją.

Dvikovos tarp sportininkų dėl Sporto centro spindinčių taurių ir brolių medalių buvo gana atkaklios. Vyrų  grupėje Franckaičių šeimos garbę apgynė VU studentas Romualdas Franckaitis finaliniame susitikime rezultatu 3:1 (11;-9;6;8) įveikęs joniškietį Henriką Baltulį. III-iąją vietą iškovojo Povilas Rimkevičius taip pat 3:1, nugalėjęs Gintautą Šepkauską iš Akmenės. Moterų tarpe geriausia buvo Rugilė Ulpytė.

Dvejetų varžybose prizininkais tapo: I-oje vietoje H. Baltulis su Po. Rimkevičiu, II-oje broliai Mantas ir Romualdas Franckaičiai, o III-ioje – V. Chakimovas su G. Šepkausku.

Patys mažiausieji taip pat kovėsi dėl taurių ir medalių. Jų šešetukas toks: Alanas Bilys, Adomas Narbutas, Armandas Kriščiūnas, Pijus Pinkauskas, Klaidas Sakalauskas ir Ainė iš Kauno.

Nuotraukoje: turnyro dalyviai

STEIGĖJAS
STEIGĖJAS
PARTNERIAI
PARTNERIAI
DRAUGAUKIME

DĖMESIO!
DĖMESIO!