Nuo 1987 m. pradėtos rengti Kraštiečių stalo teniso varžybos 1990 m. buvo pervadintos brolių Romualdo ir Vinco Franckaičių vardu, kurios labai sėkmingai vyksta iki šiandien. Dabar jau į 30-ąsias brolių taurės varžybas suvažiavo 28 (21V+7M) ištikimiausi šios sporto šakos puoselėtojai iš Kauno, Akmenės ir Joniškio.

Šauniai šiame turnyre pasirodė moksleivis Marijus Jučinskas, kuris įveikęs visus varžovus iškovojo I-ąją vietą, aplenkęs STK „Sidabra“ atstovus Gintautą Stasiulį ir Saulių Repečką. Moterų grupėje neįveikiama buvo studentė iš Kauno Justina Rimkevičiūtė, kuri aplenkė savo jaunesniąja sesutę Simoną ir sparčiai tobulėjančią „Saulės“ moksleivę Rugilę Ulpytę. Dvejetų varžybose stipriausiųjų grupėje nugalėtojais tapo Julius Rimkevičius, žaidęs poroje su Deividu Žvingila.

Gerai pasirodė ir mažieji stalo tenisininkai. Dovydas Kušleiką iškovojo dvi I-ąsias vietas vienetų ir dvejetų varžybose, o II-ąją vietą užėmė Greta Bosyh ir dvejete Raimondas Vasiliauskas su Gabriele Augustyte.