Komandinės svarsčių kilnojimo varžybos

Vasario 20 d. Joniškio „Aušros“ gimnazijoje vyko komandinės svarsčių kilnojimo varžybos. Komandinės svarsčių kilnojimo varžybos

Vasario 20 d. Joniškio „Aušros“ gimnazijoje vyko komandinės svarsčių kilnojimo varžybos.Aštuonių svorio kategorijų svarsčių rovimo ir stūmimo rungtyse dalyvavo šešių Joniškio rajono bendrojo lavinimo mokyklų komandos. Pirmąją vietą užėmė Gasčiūnų pagrindinės mokyklos, antrąją Joniškio „Aušros“ gimnazijos, trečiąją „Saulės“ pagrindinės mokyklos komanda.

Nuotraukoje: svarsčio kilnojimo varžybų prizininkai