Vyko atviros Klaipėdos lengvosios atletikos mokyklos jaunučių ir jaunių varžybos, kuriose dalyvavo Joniškio sporto centro lengvaatlečiai (mokyt. Virginija Butautienė ir Petras Veikalas).
Emilijus Lapeika šuolio į aukštį rungtyje pagerinęs savo asmeninį rekordą, peršoko 1 m 85 cm ir iškovojo aukso medalį, Gabrielius Grinkevičius su rezultatu 1 m 70 cm užėmė trečią vietą ir Justė Dagytė buvo ketvirta (1 m 25 cm).
Martynas Jucys tapo čempionu 1000 m bėgime (3:12.91min). Rutulio stūmimo rungtyje (jaunučių grupėje) Goja Adomaitytė iškovojo sidabro medalį (8 m), Meldas Jasaitis – bronzos medalį (10,96 m ), Deilanas Juškevičius (9,51 m ) – penkta vietą. Jaunių grupėje Matas Jonušas (10,84 m) – penkta vieta ir Ugnius Kiseliovas (10,21m) – šešta vieta.

Nuotraukoje: Joniškio sporto centro lengvaatlečiai

Nuotraukoje: Emilijaus Lapeikos šuolis.