Tarptautinis turnyras Klaipėdoje

Gegužės 8 d. Klaipėdoje buvo surengtas tarptautinis jaunučių ir jaunių graikų – romėnų imtynių turnyras, skirtas Lietuvos kariuomenės ir visuomenės dienai paminėti. Jame varžėsi daugiau nei 120 imtynininkų iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Anykščių, Joniškio, Tauragės, Visagino, Kuršėnų, Gruzdžių, Pagėgių bei Rusijos, Latvijos ir Ukrainos. Tarptautinis turnyras Klaipėdoje

Gerai kovojo Joniškio sporto centro imtynininkai, kurie iškovojo keturis medalius. Tarp 1997 m. gimusių ir jaunesnių varžęsis Karolis Pociūnas (sv.kat. 32 kg) iškovojo trečią vietą. Tarp jaunių (1993 m.g. ir jaunesnių) kovoję Benas Keršys (sv.kat. 63 kg) ir Denas Markūnas (sv.kat. 76 kg) iškovojo antrąsias vietas. Trečią vietą laimėjo Robertas Zablockis (sv.kat. 58 kg). Svorio kategorijoje +96 kg varžėsi vyrai. Čia nugalėjo joniškietis, Lietuvos olimpinio sporto centro auklėtinis, Vilius Laurinaitis. Lemiamoje kovoje Vilius įveikė Europos jaunimo vicečempioną klaipėdietį Artūrą Jankauską. Beje šioms varžyboms teisėjavo olimpinių žaidynių ir Europos čempionatų prizininkas Mindaugas Mizgaitis, pasaulio čempionato trečios vietos laimėtojas Valdemaras Venckaitis, joniškietis Europos čempionato trečios vietos laimėtojas Laimutis Adomaitis, olimpiečiai Svajūnas Adomaitis ir Aleksandras Kazakevičius. Garsūs Lietuvos imtynininkai pasveikino varžybų nugalėtojus ir prizinininkus, įteikdami jiems apdovanojimus, bei palinkėjo jauniesiems imtynininkams sėkmės ateityje.

Nuotraukoje: Denas Markūnas, Benas Keršys, Robertas Zablockis, Vilius Laurinaitis ir Karolis Pociūnas.