Šeduvos gimnazijos sporto salėje vyko “Šeduvos taurė 2024”, vykusiose varžybose dalyvavo 120 sportininkų iš 6 JKA LKA klubų. Iš Joniškio sporto centro karate grupės dalyvavo Kotryna Viečaitė(11 m.), Algimantas Žakaitis(14 m.). Vytautas Samaitis (7 m.), Joris Aleksandravičius (8 m.) ir Eglė Barvainytė (10 m.). Visi šauniai pakovojo. Buvo galima dalyvauti 3 rungtyse. Vytautas ir Joris varžybose dalyvavo pirmą kartą. Jie kata ir kihon rungtyse iškovojo 3-ias vietas. Eglė iškovojo 2 vietą kihon rungtyje ir 3-ias vietas kata bei kumite rungtyse. Kotryna kata rungtyje įveikė visas varžoves ir užėmė 1vietą. Kihon ir kihon-ippon kumite rungtyse 3-ias vietas. Tarp gerai pasiruošusių vaikinų Algimantas kihon-ippon kumite rungtyje iškovojo 3 vietą.

Nuotraukoje dalyviai tarp bendraminčių – su medaliais iš kairės Kotryna Viečaitė, Eglė Barvainytė, Algimantas Žakaitis, Vytautas Samaitis ir Joris Aleksandravičius.