Šeduvoje vyko karatė varžybos „Šeduvos taurė 2023“. Varžybose dalyvavo 150 sportininkų iš 7 karatė organizacijų. Joniškio sporto centro auklėtiniai iškovojo 19 medalių. Luka Čereška kata rungtyje pasiekė 2 vietą, kihon rungtyje 3 vietą. Aras Brazauskas kihon-kata rungtyse 3 vietas. Ivo ir Majus Mizgiriai iškovojo po tris medalius: kata rungtyje 1-as vietas, kihon rungtyje 2-as vietas ir kihon-ippon rungtyje 3-ias vietas. Kotryna Viečaitė taip pat laimėjo tris medalius: kata rungtyje – 1 vietą, kihon rungtyje – 1 vietą ir kihon ippon rungtyje – 3 vietą. Mantas Dubro Kihon ir kihon – ippon rungtyse 3-ias vietas. Algimantas Žakaitis kihon-ippon rungtyje pademonstravo puikią techniką, įveikė pajėgius kovotojus ir užėmė garbingą 2 vietą. Kata rungtyje – 3-ią vietą. Nojus Jarulis kihon-ippon rungtyje liko 5-as. Nojus Katinas kata ir kihon-ippon rungtyse užėmė 2 vietas. Varžybose teisėjavo Nojus Jarulis, Lukas Rumbauskas ir karatė mokytojas Gintaras Melinis. Sveikiname visus dalyvius už ryžtą kovose ir linkime gerų rezultatų ateities startuose.

Nuotraukoje: karatė mokytojas Gintaras Melinis su auklėtiniais