Raseiniuose vyko atviros Raseinių karatė varžybos „RASEINIŲ TAURĖ – 2022“. Varžybos vyko pagal europietišką variantą. Buvo galima dalyvauti keturiose rungtyse: kihon vaza, kata, kihon-ippon kumitė ir shobu-ippon kumitė. Joniškio sporto centro karatė grupės mokiniai iškovojo 9 medalius. Ivo mizgiris (9 m.)  pirmą vietą kihon vaza, kata trečią vietą. Smiltė Didžiokė (10m.) kihon vaza, kata ir kumitė rungtyse užėmė 3 vietas. Majus Mizgiris (10m.) antrą vietą kata rungtyje, trečią vieta kihon vaza. Nojus Jarulis (13m.)kovojo kihon-ippon ir shobu ippon kumitė rungtyse. Kihon-ippon rungtyje iškovojo trečią vietą. Shobu ippon rungtyje, po sunkių kovų patekęs į finalą auksinį tašką pasiekė baigiantis laikui. Paskutinėmis sekundėmis  ura mavaši kojos smūgiu pasiekė įtikinančią pergalę ir iškovojo 1 vietą.

Nuotraukoje: karatė mokytojas Gintaras Melinis su auklėtiniais