Kauno rajono Garliavos sporto centre vyko kalėdinis JKA karatė čempionatas, kuriame dalyvavo apie 180 karatekų. Joniškio sporto centro karatė grupės komanda iškovojo 8 medalius. Geriausiai sekėsi Lukui Rumbauskui, kuris kata ir kumitė rungtyse pasiekė finalą ir užėmė 2-ą vietą. Taip pat vaikinas kovojo 18+ grupėje, bet tarp pajėgių kovotojų liko trečias. Puikiai pasirodė ir Vytenis Lukšas kata rungtyje iškovojęs 2 vietą, kumitė rungtyje – 3 vietą. Miglė Užusienytė kumitė rungtyje iškovojo 3 vietą. Smiltė Didžiokaitė kata rungtyje iškovojo 2 vietą, o kumitė kihon rungtyje – 3 vietą. Algimantas Žakaitis buvo arti medalių, bet šį kartą pritrūko vidinio ryžto ir sėkmės. Kiekvienos varžybos atneša įvairius potyrius, išbandymus. Sėkmė lydi atkaklius, darbščius ir nuoseklius sportininkus. Pasitikime naujus metus pozityviomis mintimis, nes mes patys galime ir privalome daug ką padaryti dėl savęs ir dėl kitų.

Nuotraukoje: karatė mokytojas Gintaras Melinis su auklėtiniais