Prezidento taurė liko namuose

Jau 23-iąjį kartą tradiciškai antrą šv. Kalėdų dieną stalo tenisininkai kovoja turnyre dėl STK „Sidabra“ pirmininko Gintaro Damalako įsteigtos taurės.

Prezidento taurė liko namuose

Jau 23-iąjį kartą tradiciškai antrą šv. Kalėdų dieną stalo tenisininkai kovoja turnyre dėl STK „Sidabra“ pirmininko Gintaro Damalako įsteigtos taurės. Šį kartą aštuonios mišrios komandos iš Latvijos ir Lietuvos grūmėsi dėl apdovanojimų.

Puikiai šiame taurės turnyre pasirodė mūsų “Šiaurės vartai” komanda nugalėjusi visus varžovus ir iškovojusi I-ąją vietą. Jos garbę gynė Romualdas Franckaitis jnr., Ričardas Indrišiūnas, Marijus Jučinskas, Justina Rimkevičiūtė ir Simona Rimkevičiūtė. Jie lemiamame mače minimaliu skirtumu 4:1 nugalėjo Akmenės STK “Mažoji raketė” komandą. Dėl III-ios vietos grūmėsi dar viena Joniškio “Sidabros” komanda (Večiaslavas Chakimovas, Ugnius Jankauskas, Julius Rimkevičius ir Nijolė Bujauskienė), tačiau jie skaudžiai pralaimėjo 0:5 svečiams iš Bauskės ir liko be medalių.

Asmeninėse varžybose pirmas dvi vietas vyrų grupėje užėmė vėl joniškiečiai – Romualdas Franckaitis ir Ričardas Indrišiūnas (tarp 27 varžovų) į III-iąją vietą nustūmę Luką Vainavičių iš Telšių.

Moterų grupėje tarp Akmenės dviejų stalo tenisininkių Gabrielės Strodomskytės ir Karolinos Kuznecovos atsistojo šalia ir mūsų mažoji žvaigždutė Simona Rimkevičiūtė (III-ioji vieta).

Nuotraukoje (iš kairės) : G. Strodomskytė, K. Kuznecova, R. Ulpytė (IV-oji vieta), S. Rimkevičiūtė, R. Franckaitis, L.Vainavičius ir R. Indrišiūnas

 

 

PARTNERIAI
PARTNERIAI
DRAUGAUKIME

DĖMESIO!
DĖMESIO!