Rajono stalo teniso asmeniniame čempionate dėl nugalėtojų vardų ir apdovanojimų varžėsi 14 vyrų ir 8 moteris. Atidarymo metu buvo pagerbti dovanomis Lietuvos jaunučių čempionato nugalėtojas Marijus Jučinskas ir vicečempionė Simona Rimkevičiūtė bei AL (aukščiausios lygos) žaidėjai Justina Rimkevičiūtė ir Romualdas Franckaitis, kurie daug laiko skyrė mūsų jaunųjų sportininkų meistriškumo ugdymui.

Atkaklių ir permainingų dvikovų tikrai netrūko. Vyrų grupėje vienetų varžybose gerą sportinę formą demonstravo Henrikas Baltulis, iškovojęs III-iąją vietą. Dėl aukso medalio kovojo jaunasis mūsų lyderis Marijus Jučinskas, bet jį finale rezultatu 3:2 (7;6;-11;-10;6) įveikė AL žaidėjas Romualdas Franckaitis. Moterų grupėje ant apdovanojimo pakylos atsistojo trys geriausios – Justina ir Simona Rimkevičiūtės ir Rugilė Ulpytė.

Dvejetų varžybose taip pat vyko emocingos dvikovos. Nugalėtojų ir prizininkai vyrų grupėje: Marijus Jučinskas su Romualdu Franckaičiu, Henrikas Baltulis su Sauliumi Repečka, Povilas Rimkevičius su broliu Pauliumi.

Moterų grupėje: Justina ir Simona Rimkevičiūtės, Rugilė Ulpytė su Aistre Barišauskaite ir Nijolė Baziliauskienė su Gabriele Augustyte;

Vis tik mišrių dvejetų grupėje dominavo jaunučiai Simona Rimkevičiūtė su Mariju Jučinsku permainingoje dvikovoje įveikę daugiau patyrusius Justiną Rimkevičiūtę su Romualdu Franckaičiu. III-iąją vietą iškovojo Rugilė Ulpytė su Povilu Rimkevičiu.

Marijus Jučinskas ir Simona Rimkevičiūtė

PARTNERIAI
PARTNERIAI
DRAUGAUKIME

DĖMESIO!
DĖMESIO!